SEI(Stackpole Elec) CSRN2512FT16L0
Üretici
Üretici Parça No.
CSRN2512FT16L0
EBEE Parça No.
E82562730
Paket
2512
Açıklama
2W 16mΩ Current Sensing Resistors ±200ppm/℃ ±1% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRN2512FT16L0
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±200ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç16mΩ
Güç (Watts)2W