SEI(Stackpole Elec) CSRN2010JK40L0
Üretici
Üretici Parça No.
CSRN2010JK40L0
EBEE Parça No.
E82547204
Paket
2010
Açıklama
1W 40mΩ Current Sensing Resistors ±250ppm/℃ ±5% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRN2010JK40L0
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±250ppm/℃
Tolerans±5%
Direnç40mΩ
Güç (Watts)1W