SEI(Stackpole Elec) CSRN2010FTR400
Üretici
Üretici Parça No.
CSRN2010FTR400
EBEE Parça No.
E82539841
Paket
2010
Açıklama
1W 400mΩ Current Sensing Resistors ±250ppm/℃ ±1% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRN2010FTR400
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±250ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç400mΩ
Güç (Watts)1W