SEI(Stackpole Elec) CSRN2010FK12L0
Üretici
Üretici Parça No.
CSRN2010FK12L0
EBEE Parça No.
E82555996
Paket
2010
Açıklama
1W 12mΩ Current Sensing Resistors ±250ppm/℃ ±1% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Chip Resistor - Surface Mount
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRN2010FK12L0
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±250ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç12mΩ
Güç (Watts)1W