SEI(Stackpole Elec) CSRN2010FK10L0
Üretici
Üretici Parça No.
CSRN2010FK10L0
EBEE Parça No.
E82479043
Paket
2010
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
1W 10mΩ Current Sensing Resistors ±250ppm/℃ ±1% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Chip Resistor - Surface Mount
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRN2010FK10L0
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±250ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç10mΩ
Güç (Watts)1W