SEI(Stackpole Elec) CSRF2512FT27L0
Üretici
Üretici Parça No.
CSRF2512FT27L0
EBEE Parça No.
E82569677
Açıklama
2W 27mΩ Current Sensing Resistors ±50ppm/℃ ±1% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRF2512FT27L0
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±50ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç27mΩ
Güç (Watts)2W