SEI(Stackpole Elec) CSRF2512FT13L0
Üretici
Üretici Parça No.
CSRF2512FT13L0
EBEE Parça No.
E82569654
Paket
2512
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
2W 13mΩ Current Sensing Resistors ±50ppm/℃ ±1% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Chip Resistor - Surface Mount
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRF2512FT13L0
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±50ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç13mΩ
Güç (Watts)2W