SEI(Stackpole Elec) CSRF1206JT10L0
Üretici
Üretici Parça No.
CSRF1206JT10L0
EBEE Parça No.
E82536511
Paket
1206
Açıklama
1W 10mΩ Current Sensing Resistors ±100ppm/℃ ±5% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRF1206JT10L0
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±100ppm/℃
Tolerans±5%
Direnç10mΩ
Güç (Watts)1W