SEI(Stackpole Elec) CSRF1206FT11L0
Üretici
Üretici Parça No.
CSRF1206FT11L0
EBEE Parça No.
E82547121
Paket
1206
Açıklama
1W 11mΩ Current Sensing Resistors ±50ppm/℃ ±1% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRF1206FT11L0
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±50ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç11mΩ
Güç (Watts)1W