SEI(Stackpole Elec) CSRF0805FT22L0
Üretici
Üretici Parça No.
CSRF0805FT22L0
EBEE Parça No.
E82545174
Paket
0805
Açıklama
500mW 22mΩ Current Sensing Resistors ±50ppm/℃ ±1% 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRF0805FT22L0
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±50ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç22mΩ
Güç (Watts)500mW