SEI(Stackpole Elec) CSR2512FKR150
Üretici
Üretici Parça No.
CSR2512FKR150
EBEE Parça No.
E82551887
Paket
2512
Açıklama
2W 150mΩ Current Sensing Resistors ±200ppm/℃ ±1% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR2512FKR150
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±200ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç150mΩ
Güç (Watts)2W