SEI(Stackpole Elec) CSR2010JTR300
Üretici
Üretici Parça No.
CSR2010JTR300
EBEE Parça No.
E82479849
Paket
2010
Açıklama
1W 300mΩ Current Sensing Resistors ±100ppm/℃ ±5% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR2010JTR300
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±100ppm/℃
Tolerans±5%
Direnç300mΩ
Güç (Watts)1W