SEI(Stackpole Elec) CSR2010FTR294
Üretici
Üretici Parça No.
CSR2010FTR294
EBEE Parça No.
E82546079
Paket
2010
Açıklama
1W 294mΩ Current Sensing Resistors ±100ppm/℃ ±1% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR2010FTR294
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±100ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç294mΩ
Güç (Watts)1W