SEI(Stackpole Elec) CSR1206JKR360
Üretici
Üretici Parça No.
CSR1206JKR360
EBEE Parça No.
E82498732
Açıklama
500mW 360mΩ Current Sensing Resistors ±100ppm/℃ ±5% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR1206JKR360
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±100ppm/℃
Tolerans±5%
Direnç360mΩ
Güç (Watts)500mW