SEI(Stackpole Elec) CSR1206FTR562
Üretici
Üretici Parça No.
CSR1206FTR562
EBEE Parça No.
E82496123
Açıklama
500mW 562mΩ Current Sensing Resistors ±100ppm/℃ ±1% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR1206FTR562
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±100ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç562mΩ
Güç (Watts)500mW