SEI(Stackpole Elec) CSR1206FKR620
Üretici
Üretici Parça No.
CSR1206FKR620
EBEE Parça No.
E82498795
Açıklama
500mW 620mΩ Current Sensing Resistors ±100ppm/℃ ±1% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR1206FKR620
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±100ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç620mΩ
Güç (Watts)500mW