SEI(Stackpole Elec) CSR1206FKR610
Üretici
Üretici Parça No.
CSR1206FKR610
EBEE Parça No.
E82498813
Açıklama
500mW 610mΩ Current Sensing Resistors ±100ppm/℃ ±1% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR1206FKR610
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±100ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç610mΩ
Güç (Watts)500mW