SEI(Stackpole Elec) CSR1206FKR550
Üretici
Üretici Parça No.
CSR1206FKR550
EBEE Parça No.
E82498781
Açıklama
500mW 550mΩ Current Sensing Resistors ±100ppm/℃ ±1% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR1206FKR550
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±100ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç550mΩ
Güç (Watts)500mW