SEI(Stackpole Elec) CSR1206FKR540
Üretici
Üretici Parça No.
CSR1206FKR540
EBEE Parça No.
E82498785
Paket
1206
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
500mW 540mΩ Current Sensing Resistors ±100ppm/℃ ±1% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Chip Resistor - Surface Mount
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR1206FKR540
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±100ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç540mΩ
Güç (Watts)500mW