SEI(Stackpole Elec) CSR0805JTR910
Üretici
Üretici Parça No.
CSR0805JTR910
EBEE Parça No.
E82487159
Açıklama
250mW 910mΩ Current Sensing Resistors ±200ppm/℃ ±5% 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR0805JTR910
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±200ppm/℃
Tolerans±5%
Direnç910mΩ
Güç (Watts)250mW