SEI(Stackpole Elec) CSR0805JTR680
Üretici
Üretici Parça No.
CSR0805JTR680
EBEE Parça No.
E82487195
Açıklama
250mW 680mΩ Current Sensing Resistors ±200ppm/℃ ±5% 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR0805JTR680
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±200ppm/℃
Tolerans±5%
Direnç680mΩ
Güç (Watts)250mW