SEI(Stackpole Elec) CSR0805FKR200
Üretici
Üretici Parça No.
CSR0805FKR200
EBEE Parça No.
E82484516
Açıklama
250mW 200mΩ Current Sensing Resistors ±200ppm/℃ ±1% 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR0805FKR200
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±200ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç200mΩ
Güç (Watts)250mW