SEI(Stackpole Elec) CSR0805FKR100
Üretici
Üretici Parça No.
CSR0805FKR100
EBEE Parça No.
E82479235
Paket
0805
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
250mW 100mΩ Current Sensing Resistors ±200ppm/℃ ±1% 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Chip Resistor - Surface Mount
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR0805FKR100
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±200ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç100mΩ
Güç (Watts)250mW