SEI(Stackpole Elec) CSR0603FKR680
Üretici
Üretici Parça No.
CSR0603FKR680
EBEE Parça No.
E82490455
Paket
0603
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
125mW 680mΩ Current Sensing Resistors ±300ppm/℃ ±1% 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Chip Resistor - Surface Mount
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR0603FKR680
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±300ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç680mΩ
Güç (Watts)125mW