SEI(Stackpole Elec) CSR0402FKR910
Üretici
Üretici Parça No.
CSR0402FKR910
EBEE Parça No.
E82490113
Açıklama
125mW 910mΩ Current Sensing Resistors ±200ppm/℃ ±1% 0402 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR0402FKR910
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±200ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç910mΩ
Güç (Watts)125mW