SEI(Stackpole Elec) CSR0402FKR150
Üretici
Üretici Parça No.
CSR0402FKR150
EBEE Parça No.
E82508069
Paket
0402
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
125mW 150mΩ Current Sensing Resistors ±200ppm/℃ ±1% 0402 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Chip Resistor - Surface Mount
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR0402FKR150
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±200ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç150mΩ
Güç (Watts)125mW