SEI(Stackpole Elec) CSNL2010JTR100
Üretici
Üretici Parça No.
CSNL2010JTR100
EBEE Parça No.
E82563902
Açıklama
1.5W 100mΩ Current Sensing Resistors ±50ppm/℃ ±5% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSNL2010JTR100
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±50ppm/℃
Tolerans±5%
Direnç100mΩ
Güç (Watts)1.5W