SEI(Stackpole Elec) CSNL2010FT56L0
Üretici
Üretici Parça No.
CSNL2010FT56L0
EBEE Parça No.
E82562751
Açıklama
1.5W 56mΩ Current Sensing Resistors ±50ppm/℃ ±1% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSNL2010FT56L0
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±50ppm/℃
Tolerans±1%
Direnç56mΩ
Güç (Watts)1.5W