SEI(Stackpole Elec) BR5JB50L0
Üretici
Üretici Parça No.
BR5JB50L0
EBEE Parça No.
E83203129
Paket
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
5W 50mΩ ±20ppm/℃ ±5% Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Through Hole Resistors
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) BR5JB50L0
RoHS
Sıcaklık Katsayısı±20ppm/℃
Tolerans±5%
Direnç50mΩ
Güç (Watts)5W