SEI(Stackpole Elec) BR5JB25L0
Üretici
Üretici Parça No.
BR5JB25L0
EBEE Parça No.
E82646494
Paket
Plugin
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
5W 25mΩ Current Sensing Resistors ±20ppm/℃ ±5% Plugin Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Through Hole Resistors
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) BR5JB25L0
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±20ppm/℃
Tolerans±5%
Direnç25mΩ
Güç (Watts)5W