SEI(Stackpole Elec) BR3JB30L0
Üretici
Üretici Parça No.
BR3JB30L0
EBEE Parça No.
E85955359
Paket
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
3W 30mΩ Current Sensing Resistors ±20ppm/℃ ±5% Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Through Hole Resistors
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) BR3JB30L0
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±20ppm/℃
Tolerans±5%
Direnç30mΩ
Güç (Watts)3W