SEI(Stackpole Elec) BR1JB50L0
Üretici
Üretici Parça No.
BR1JB50L0
EBEE Parça No.
E82645531
Paket
Plugin
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
1W 50mΩ Current Sensing Resistors ±20ppm/℃ ±5% Plugin Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Through Hole Resistors
Veri SayfasıSEI(Stackpole Electronics Inc.) BR1JB50L0
RoHS
TipCurrent Sensing Resistors
Sıcaklık Katsayısı±20ppm/℃
Tolerans±5%
Direnç50mΩ
Güç (Watts)1W