Schneider 8501RSD24V53
Üretici
Üretici Parça No.
8501RSD24V53
EBEE Parça No.
E87199343
Paket
SOCKETABLE
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
24V 3A Four-pole double throw conversion: 4C SOCKETABLE Power Relays ROHS
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
Kategori
Veri SayfasıSchneider 8501RSD24V53
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+55℃
İletişim Malzemesisilver+Gold plating
İletişim formuFour-pole double throw conversion: 4C
Kılıma Voltajı24V
Serbest Bırak20ms
Zaman Operasyon20ms
Maksimum Anahtarlama Voltajı300V@AC;30V@DC
Maksimum Anahtarlama Akımı3A