SBS50RED
Üretici
Üretici Parça No.
SBS50RED
EBEE Parça No.
7938409-SBS50RED-EB
Açıklama
CONN HSG 2POS RED
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Spring Loaded
Veri SayfasıAnderson Power Products, Inc. SBS50RED
SeriSBS® 50
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüNon-Gendered
Pozisyon sayısı2
İletişim TürüNon-Gendered
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Sabitleştirme TipiSpring Retention
NotContacts Not Included
Çalışma sıcaklığı-20°C ~ 105°C
Özellikler-
İletişim SonlandırmaCrimp
Mevcut Derecelendirme (Smameler)50 A
Bir piyatch-
RenkRed
Row sayısı1
Voltaj Derecelendirmesi600 V
Sıra aralığı-
Malzeme - İzalPolycarbonate (PC)
İstigay Yönetmen-
Açıklama
2 Position Blade Type Power Housing Connector Non-Gendered Red