SBE80RED
Üretici
Üretici Parça No.
SBE80RED
EBEE Parça No.
7938416-SBE80RED-EB
Açıklama
CONN HSG 2POS RED
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Spring Loaded
Veri SayfasıAnderson Power Products, Inc. SBE80RED
SeriSBE® 80
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüNon-Gendered
Pozisyon sayısı2
İletişim TürüNon-Gendered
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Sabitleştirme TipiSpring Retention
NotContacts Not Included
Çalışma sıcaklığı-20°C ~ 105°C
Özellikler-
İletişim SonlandırmaCrimp
Mevcut Derecelendirme (Smameler)80 A
Bir piyatch-
RenkRed
Row sayısı1
Voltaj Derecelendirmesi600 V
Sıra aralığı-
Malzeme - İzalPolybutylene Terephthalate (PBT)
İstigay YönetmenSide to Side
Açıklama
2 Position Blade Type Power Housing Connector Non-Gendered Red