S22B-PHDSS
Üretici
Üretici Parça No.
S22B-PHDSS
EBEE Parça No.
7878076-S22B-PHDSS-EB
Açıklama
CONN HEADER R/A 22POS 2MM
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
Veri SayfasıJST Sales America Inc. S22B-PHDSS
SeriPHD
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüHeader
Pozisyon sayısı22
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole, Right Angle
Sabitleştirme TipiDetent Lock
Çalışma sıcaklığı-25°C ~ 85°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
Özellikler-
İletişim şekliSquare
Temel Ürün NumarasıS22B-PHD
MfrJST Sales America Inc.
İletişim Finish - MatingTin
İletişim MalzemesiCopper Alloy
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
SonlandırmaSolder
StilBoard to Cable/Wire
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi250V
Pitch - Mating0.079" (2.00mm)
Sırada Sürgürme - Mating0.079" (2.00mm)
Yüklü Pozisyon SayısıAll
Kefe veShrouded - 4 Wall
Kontaks uzunluğu - Mating0.114" (2.90mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.118" (3.00mm)
Genel Temas Uzunluğu-
İzülasyon Yüksekliği0.197" (5.00mm)
İletişim Finish Kalınlığı - Mating-
İletişim Finish - PostTin
İzal MalzemesiPolyamide (PA), Nylon, Glass Filled
İzülasyon rengiNatural
İletişim Finish Kalınlığı - Post-
Çiftli İstisa Yükseklikleri-
Açıklama
Connector Header Through Hole, Right Angle 22 position 0.079" (2.00mm)