Rubycon 8AX910MEFC8X16
Üretici
Üretici Parça No.
8AX910MEFC8X16
EBEE Parça No.
E81587103
Paket
Plugin,D8xL16mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
910uF 8V 27mΩ ±20% Plugin,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 8AX910MEFC8X16
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+105℃
Voltaj derecelendirilmiş8V
Kapasite910uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)27mΩ
Ömür boyu @ Temp2000hrs@105℃
Kurşun aralığı3.5mm
Çapı8mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)16mm