Rubycon 80TXW82MEFC6.3X40
Üretici
Üretici Parça No.
80TXW82MEFC6.3X40
EBEE Parça No.
E81597095
Paket
Plugin,D6.3xL40mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
82uF 80V ±20% 1.27A@100kHz Plugin,D6.3xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 80TXW82MEFC6.3X40
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+105℃
Voltaj derecelendirilmiş80V
Kapasite82uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ömür boyu @ Temp7000hrs@105℃
Ripple akımı1.27A@100kHz
Kurşun aralığı2.5mm
Çapı6.3mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)40mm