Rubycon 63USC4700MEFC30X30
Üretici
Üretici Parça No.
63USC4700MEFC30X30
EBEE Parça No.
E81613050
Paket
Plugin,D30xL30mm
Müşteri No.
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
±20% 4.0135A@10kHz 10mm 63V 4700uF Plugin,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş63V
Kapasite4700uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ripple akımı4.0135A@10kHz
Kurşun aralığı10mm
Ömür boyu @ Sıcaklık3000hrs@85℃
Çapı30mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)30mm