Rubycon 63RX5047MEFCT810X16
Üretici
Üretici Parça No.
63RX5047MEFCT810X16
EBEE Parça No.
E81597032
Paket
Plugin,D10xL16mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
47uF 63V ±20% 88mA@120Hz Plugin,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 63RX5047MEFCT810X16
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+150℃
Voltaj derecelendirilmiş63V
Kapasite47uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ömür boyu @ Temp1000hrs@150℃
Ripple akımı88mA@120Hz
Kurşun aralığı5mm
Çapı10mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)16mm