Rubycon 63RX30100MT810X16
Üretici
Üretici Parça No.
63RX30100MT810X16
EBEE Parça No.
E86699864
Paket
Plugin,D10xL16mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
100uF 63V ±20% Plugin,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 63RX30100MT810X16
RoHS
Voltaj derecelendirilmiş63V
Kapasite100uF
Tolerans±20%
Çapı10mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)16mm