Rubycon 50USC3300MEFC22X30
Üretici
Üretici Parça No.
50USC3300MEFC22X30
EBEE Parça No.
E81602762
Paket
Plugin,D22xL30mm
Müşteri No.
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
±20% 2.41A@120Hz 10mm 50V 3300uF Plugin,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş50V
Kapasite3300uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ripple akımı2.41A@120Hz
Kurşun aralığı10mm
Ömür boyu @ Sıcaklık3000hrs@85℃
Çapı22mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)30mm