Rubycon 50USC10000MEFC30X40
Üretici
Üretici Parça No.
50USC10000MEFC30X40
EBEE Parça No.
E81606805
Paket
Plugin,D30xL40mm
Müşteri No.
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
±20% 5.773A@10kHz 10mm 50V 10000uF Plugin,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş50V
Kapasite10000uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ripple akımı5.773A@10kHz
Kurşun aralığı10mm
Ömür boyu @ Sıcaklık3000hrs@85℃
Çapı30mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)40mm