Rubycon 50RX30220MT810X20
Üretici
Üretici Parça No.
50RX30220MT810X20
EBEE Parça No.
E81597145
Paket
Plugin,D10xL20mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
220uF 50V 82mΩ ±20% 623mA@120Hz Plugin,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 50RX30220MT810X20
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+130℃
Voltaj derecelendirilmiş50V
Kapasite220uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)82mΩ
Ömür boyu @ Temp2000hrs@130℃
Ripple akımı623mA@120Hz
Kurşun aralığı5mm
Çapı10mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)20mm