Rubycon 50NA1MEFC5X11
Üretici
Üretici Parça No.
50NA1MEFC5X11
EBEE Parça No.
E81591536
Paket
Plugin,D5xL11mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
1uF 50V ±20% 12mA@120Hz Plugin,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 50NA1MEFC5X11
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş50V
Kapasite1uF
Tolerans±20%
Ömür boyu @ Temp2000hrs@85℃
Ripple akımı12mA@120Hz
Kurşun aralığı2mm
Çapı5mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)11mm