Rubycon 50MS733MEFCT78X7
Üretici
Üretici Parça No.
50MS733MEFCT78X7
EBEE Parça No.
E81592696
Paket
Plugin,D8xL7mm
Açıklama
33uF 50V ±20% 75mA@120Hz Plugin,D8xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 50MS733MEFCT78X7
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş50V
Kapasite33uF
Tolerans±20%
Ömür boyu @ Temp1000hrs@85℃
Ripple akımı75mA@120Hz
Kurşun aralığı3.5mm
Çapı8mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)7mm