Rubycon 50MS72.2MEFCT54X7
Üretici
Üretici Parça No.
50MS72.2MEFCT54X7
EBEE Parça No.
E85115264
Paket
Plugin,D4xL7mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
2.2uF 50V ±20% 16mA@120Hz Plugin,D4xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 50MS72.2MEFCT54X7
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş50V
Kapasite2.2uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ömür boyu @ Temp1000hrs@85℃
Ripple akımı16mA@120Hz
Kurşun aralığı1.5mm
Çapı4mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)7mm