Rubycon 50MS522MEFCTZ8X5
Üretici
Üretici Parça No.
50MS522MEFCTZ8X5
EBEE Parça No.
E81591469
Paket
Plugin,D8xL5mm
Açıklama
22uF 50V ±20% 60mA@120Hz Plugin,D8xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 50MS522MEFCTZ8X5
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş50V
Kapasite22uF
Tolerans±20%
Ömür boyu @ Temp1000hrs@85℃
Ripple akımı60mA@120Hz
Kurşun aralığı2.5mm
Çapı8mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)5mm