Rubycon 50MS50.68MEFC4X5
Üretici
Üretici Parça No.
50MS50.68MEFC4X5
EBEE Parça No.
E85115250
Paket
Plugin,D4xL5mm
Açıklama
680nF 50V ±20% 7mA@120Hz Plugin,D4xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 50MS50.68MEFC4X5
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş50V
Kapasite680nF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ömür boyu @ Temp1000hrs@85℃
Ripple akımı7mA@120Hz
Kurşun aralığı1.5mm
Çapı4mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)5mm