Rubycon 50ML6.8MEFCT55X5
Üretici
Üretici Parça No.
50ML6.8MEFCT55X5
EBEE Parça No.
E81593594
Paket
Plugin,D5xL5mm
Açıklama
6.8uF 50V ±20% 25mA@120Hz Plugin,D5xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 50ML6.8MEFCT55X5
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+105℃
Voltaj derecelendirilmiş50V
Kapasite6.8uF
Tolerans±20%
Ömür boyu @ Temp3000hrs@105℃
Ripple akımı25mA@120Hz
Kurşun aralığı2mm
Çapı5mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)5mm